vesti24.mk

Tag : пожарна скопје

ВЕСТИ

Три активни пожари во регионот на Скопје, еден локализиран

admin
Противпожарната единица од Скопје информираше дека активни се три пожари а екипите успеало да го локализираат пожарот кај Бардовци, каде горело стрниште сува трева. Како...