vesti24.mk

Tag : Пожарникар

ЗАБАВА

Облече невестински фустан на денот на венчавката и отиде на неговиот гроб, а тоа што следуваше таму ќе ви го распука срцето (ФОТО)

admin
Џесика Падгет од сојузната американска држава Индијана го наежи светот со нејзините емотивни свадбени фотографии. На фотографиите таа го прегрнува гробот на своето момче со...
Uncategorized ВЕСТИ СВЕТ

Пожарникар спасил маж кој скокнал од четврти спрат, нема да верувата како ја фатил (ВИДЕО)

admin
На Фејсбук е објавено драматично видео од спасувачка акција во Летонија. Тамошните пожарникари и надлежните служби добиле повик за спасување маж, кој се подготвувал да...