vesti24.mk

Tag : Пози

ЗАБАВА

ФОТО: Уметник изработува скулптури на животни фатени во смешни пози

admin
Јапонски уметник изработува скулптури од домашни миленичиња кои се фатени со интересни и смешни пози. Неговата работи го засмејува и воодушевува светот, а уметникот инспирацијата...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

10 јога пози за неверојатно подобар сексуален живот

admin
Јогата е добра за сите делови од вашето тело – докажано е дека ја зголемува флексибилноста, го подобрува дишењето, ја зголемува силата во мускулите и...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Ако ги правите овие работи за време на сексот, заборавете на оргазам!

admin
Се грижите како изгледате за време на сексот? Ова се знаци кои укажуваат на тоа дека љубовниот занес нема да ви донесе задоволство. Имитирате сцени...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Пет работи кои жените ги обожуваат во сексот, но нема никогаш да ви ги признаат!

admin
Во колку и современо време да живееме жените во светот се уште не сакаат да зборуват за позите во кои доживуваат најголемо задоволство, но…Како што...
ЗАБАВА

Нешто природно – големите гради на Фиј (ГАЛЕРИЈА 18+)

Ferad Aruc
Германската убавица, Фиј ја отвори новата седмица со потребните податоци за нешто пријатно поминато во текот на мината недела, која била исполнета со среќни моменти...