vesti24.mk

Tag : Познати личности

ЗАБАВА

Како 14 славни дами би изгледале со шишки – можеби ќе ве инспирираат да направите промена!

admin
Да си направам или не? Речиси секоја жена барем еднаш во животот се соочила со ова прашање кога станува збор за шишките, кои се вистински...
ЗАБАВА

Конечно е откриено – Како познатите убавици „без шминка“ изгледаат апсолутно совршено?

admin
Од Адел до Џеј Ло, sвездите деновиве сакаат да го „рекламираат“ својот природен изглед и со своите „no makeup“ фотографии докажуваат дека се најубави дури...
Uncategorized ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

ПРОТЕКОА СНИМКИТЕ ОД СЕКС СЕАНСИТЕ НА ВМРОВЦИТЕ НА ХАЛКИДИКИ!

admin
Протекоа секс снимките од сеансите на вмровците на Халкидики кој биле снимени во станот на Ефремов кој бил целосно опремен со најсовремена опрема за снимање...
ЗАБАВА

Деколтето во преден план: Лила направи “селфи” на кое ја заокружи едната града

Ferad Aruc
Популарната ТВ водителка Лила Филиповска деновиве е многу актуелна тема за домашните медиуми, а повод за тоа беше нејзината свршувачка како и фотографиите кои постојано...