vesti24.mk

Tag : познат инструктор

ЗАБАВА

Згоден фитнес тренер до болка за 24 часа изгубил 1.000 следбеници поради една фотографија

admin
Фитнес тренер тврди дека за 24 часа изгубил 1.000 следбеници на Инстаграм зашто објавил фотографија од својата венчавка. 30-годишниот Алекс Крокфорд од Лондон минатата недела...