vesti24.mk

Tag : поими

ЗАБАВА

Ова се најпребарувани поими на Гугл за 2019 година

admin
Гугл постојано собира податоци за тоа што корисниците бараат на интернет и секоја година објавува листа на најпребарувани зборови и поими. Така, најпребарувани личности за...