vesti24.mk

Tag : поленска алергија

ЗАБАВА

Алергични сте на полен? Овој мед докажано помага во лечењето

admin
Пролетта е период кога се јавуваат поленски алергии, па огромен број луѓе се соочуваат со сериозни реакции на телото, од течење на носот, до болни...