vesti24.mk

Tag : полигамија

ЖИВОТ

Легендарниот фудбалер Роналдињо ќе прави венчавка со две жени во исто време, семејството не го поддржува

Ferad Aruc
Фудбалската ѕвезда Роналдињо ќе прави венчавка со две жени во исто време, а нивниот план е да изградат хармоничен однос во иднина. Неговото семејство, но...
ЉУБОВ И СЕКС

(ФОТО) Англичканка има сопруг и двајца швалери и вели дека сите се среќни

Ivana
Англичанка Мери Крамптон води полигамен начин на живот, а нејзиниот венчан сопруг ја поддржува во ова. Покрај нејзиниот сопруг, таа има двајца љубовници кои живеат...