vesti24.mk

Tag : полициски час

ВЕСТИ

Чулев: Полициски час бидејќи здравјето на граѓаните е најважно

admin
Здравјето и животот на граѓаните се најважни. Вечерва на седница на Владата донесовме одлука за преземање мерки со кои ќе го овозможиме тоа. Од утре...