vesti24.mk

Tag : полнет компир

ЗАБАВА

Совршен рецепт за љубителите на компирот: Полнет компир на четири начини!

admin
Уште еден рецепт кој задолжително мора да го пробаат љубителите на ручек со компир – полнети компири на 4 начини. Кога немате идеја што да...