vesti24.mk

Tag : половна комода

ЗАБАВА

Во половна комода пронашол 25.000 евра, неговиот потег ќе ве остави без зборови

admin
Младо момче од околината на Славонски брод веќе година и половина работи во Германија. Преку оглас на Интернет, тој пронашол комода за во дневната соба,...