vesti24.mk

Tag : Пол Фронзак

ЗАБАВА

Го киднапирале кога бил бебе, па го вратиле на родителите: 55 години подоцна ја открил шокантната вистина

admin
Американецот Пол Фронзак (55), кому родителите му рекле дека како новороденче е грабнат од болница, па две години потоа бил вратен. Но тогаш открил дека...