vesti24.mk

Tag : Појраз

ЗАБАВА

Фото: Ајшеѓул и Појраз се заедно и во приватноста – ја објавија најубавата фотографија

admin
Убавата турска актерка Бурчин Терзиоглу или Ајшеѓул и во реалноста е заедно со Појраз од хит серијата „Мојот син” која се емитува на Сител. Тие...