vesti24.mk

Tag : симона груевска маџовска

ВЕСТИ

Груевска Маџовска: Поради нечии политички интереси, страдаат државните и достоинството на граѓаните се руши

admin
Вечерва во емисијата „Што не е јасно“, проф. Д-р. Симона Груевска Маџовска посочи дека поради остварување на политички интереси страдаат државните интереси, достоинството на граѓаните...