vesti24.mk

Tag : среќни датуми

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Хармонија во љубовта и душата- ова се најважните датуми за хороскопските знаци

admin
Овен 12.06. – Прекрасен ден за љубов.22.04. – Неочекувана романтична средба.24.12. – Неочекувана складна промена и спој на старото и новото. Бик 10.06. – Хармонија...