vesti24.mk

Tag : Српска пејачка

ЖИВОТ

ГИ ШОКИРАШЕ СИТЕ: Српската пејачка e очајна – Го продава станот за да си купи бубрег (ФОТО)

Ferad Aruc
Српската пејачка Мина Николиќ која јавноста ја знае по учеството во „Јас имам талент“ го продава станот, за да купи бубрег. Во шоуто таа докажа...