vesti24.mk

Tag : стакло

ЗАБАВА

Едноставен трик со кој никогаш нема да ви се замаглува стаклото во кола (ВИДЕО)

admin
Постои паметно решение за кое не ви треба ниту труд ниту пари. Најголем проблем за возачите во текот на есента и зимата кога температурите се...