vesti24.mk

Tag : станија

ЗАБАВА

Станија спие по танга, а се шета без гаќички: Нови фотографии од неа предизвикаа бура на социјалните мрежи

Ferad Aruc
Српската старлета Станија Добреевиќ знае како да го привлече вниманието на социјалните мрежи. Таа постојано е активна и често пати знае да ги почасти своите...
ЗАБАВА

Станија со ружа го избоцка голиот задник! (ФОТО)

Ferad Aruc
Станија одсекогаш важела за девојка која што ги поматува умовите на нејзините фанови. Така и овој пат таа на совјот Инстаграм профил објави жешки фотографии...
Uncategorized ЗАБАВА

Фoто: Станија ги соблече хеланките и се пофали со своите резултати

Ferad Aruc
Станија Добројевиќ строго води сметка за својата форма и за својот изглед. Тоа најдобро може да се забележи и во објавите на своите селфи фотографии...
ЗАБАВА

(ФОТО) Водителот го тестираше задникот на Станија пред камери – еве дали е вистински!

admin
Водителот Синиша Медиќ во својата емисија Прес претрес ја угостил Станија Добројевиќ а во еден момент одлучил да направи еден експеримент. Всушност, Синиша сакал да...