vesti24.mk

Tag : стаорец

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Кинески хороскоп за 2020 година: Година на Стаорецот која родените во овој знак долго ќе ја паметат

admin
Симбол на Кинеската Нова година за 2020 е Стаорецот. Годинава по овој хороскоп започнува на 25 јануари, а се верува дека белиот стаорец носи просперитет,...
ЗАБАВА

УЖАС: Бремена жена нашла мртов стаорец во супа, од тоа што и го понуди ресторанот ќе се шокирате (ФОТО)

admin
Популарниот бренд кинески ресторани изгуби 190 милиони долари , откако бремена жена најде мртов стаорец во супа. Акциите на популарниот синџир на кинески ресторани ,,Ксиабу...