vesti24.mk

Tag : стап

ЗАБАВА

Турна баба во супермаркет, а потоа брзо го стигна казната (ВИДЕО)

admin
Додека една баба со стап се обидувала да пријде на полиците со тоалет хартија, еден маж грубо ја оттурнал. Дали бил нервозен поради телефонскиот разговор...
ЗАБАВА

Мислеле дека е обичен стап, но тоа што го извлече ова мало девојче е вистинско античко богатство (ФОТО)

admin
Осумгодишно девојче извлекло меч од пред викиншката ера, пливајќи во езеро во Шведска за време на летото, објави Би-би-си. Според информациите, мечот е стар 1000...