vesti24.mk

Tag : старосватица

ЗАБАВА

Свадба во Велс: Невестата тепа гостин во дворот, старосватицата спие во кал (ВИДЕО)

admin
Видеото е направено во градот Свонси во Велс, и прикажува невеста која напаѓа маж и го соборува на земја и се бори со него. Не...
ЗАБАВА

Кога се појави старосватицата сите се збунија: Невестата ѝ рекла да облече што сака, па таа… (ВИДЕО)

admin
Венчавката на Диана Адамс и нејзиниот избраник се претворила во маскенбал, откако старосватицата дошла облечена во костим на Т-Рекс. Прославата се одвивала на отворено во...