vesti24.mk

Tag : стар автобус

ЗАБАВА

Од стар автобус, направил удобна викендичка (ФОТО)

admin
Англичанец успеа, од еден стар двокатен „Вајлд атлантик“ автобус што се користел во Лондон 1990-тите, да направи луксузно привремено живеалиште. Ричард Бартон го купил автобусот...