vesti24.mk

Tag : стар модел

ЗАБАВА

Стар модел на „БМВ“ продаден за 200.000 долари

admin
„E39 M5“, според многумина, е еден од најдобрите автомобили во производство на „Бе-ем-ве“ во својата историја и солидна спортска лимузина, дури и според денешни стандарди....