vesti24.mk

Tag : стево црвенковски

ВЕСТИ

Гаф на службите од Вила Водно: Претседателот Пендаровски најавен како „Црвенковски“ (ВИДЕО)

admin
Претседателот Стево Пендаровски на денешната прес-конференција беше најавен како „Стево Црвенковски“, по што и самиот тој изреагира и беше поправене грешката. Инаку, вонредната состојба продолжува...