vesti24.mk

Tag : Стевче Стевоски

Uncategorized ВЕСТИ

Полицаецот што го казни 800 евра командирот е цел на одмазда, местенки и мобинг

admin
Стевче Стевоски, полицаецот од Охрид кој стана познат во јавноста оти пред две години го казни својот командир со 800 евра за сообраќајни прекршоци, денес...