vesti24.mk

Tag : стенкање

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Вистинската причина зошто жените стенкаат за време на сексот

admin
Дали звуците кои жената ги испушта за време на сексот се неприсилени или рефлексни, или пак се резултат на оргазам? Ова е прашањето кое неколку...