vesti24.mk

Tag : стефано пиоли

ВЕСТИ

Пиоли по победата над Лацио: Веќе мислиме на Јувентус

admin
Тренерот на Милан, Стефано Пиоли, беше задоволен по вчерашната победа над фаворитот Лацио со 3:0 на Олимпико. И покрај шпекулациите за неговата иднина, италијанскиот стручњак...