vesti24.mk

Tag : Стив Банон

СВЕТ

“Тоа е некој со кого има секс”: Трамп ја изневерува Меланија, во текот на кампањата спиел со дури 100 жени?

Ferad Aruc
Мајкл Волф, автор на книгата “Fire and Fury” која зборува за Доналд Трамп, во текот на гостувањето во шоуто на Бил Маер имплицирал дека американскиот...