vesti24.mk

Tag : Стинг

Uncategorized

Картите за концертот на Стинг распродадени за еден ден

admin
Само за еден ден од пуштањето во продажба, распродадени се билетите за концертот на Стинг во Скопје, соопшти организаторот Авалон. Во рамките на големата светска...