vesti24.mk

Tag : Стотици илјади евра

ЗАБАВА

Сега е рамна на Канје Вест: Драгана Мирковиќ доби роденденски подарок вреден стотици илјади евра (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Драгана Мирковиќ вчеравечер го прослави јубилејниот 50-ти роденден, повод за кој собра повеќе од стотина гости, пријатели, роднини и колеги. Гала прославата се случи во...