vesti24.mk

Tag : стојанче ангелов

ВЕСТИ

ВМРО-ДПМНЕ: Тешко на држава во која Стојанчe керамида брани, а Филипче лечи, и денес енормно висока броја заразени

admin
Тешко на држава во која Стојанчe керамида брани, а Филипче лечи, велат преку соопштение од опозициската ВМРО-ДПМНЕ. -Секоја минута по еден човек во Македонија заболува...