vesti24.mk

Tag : стрелец

ЗАБАВА ХОРОСКОП

На нив не се потпирајте- Овие се најголемите „влечковци“ во хороскопот

admin
Сите понекогаш сакаме да се излежаваме и да заборавиме на секојдневните обврски, но на некои луѓе тоа им се случува почесто отколку на другите. Лав ...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие 3 хороскопски знаци не можат да издржат без интимни односи

admin
Доколку ги прашате астролозите, постојат три хороскопски знаци кои имаат најголеми потешкотии кога станува збор за држењето апстиненција. Нив им е подеднакво тешко да живеат...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

По 10-ти март на овие два хороскопски знака конечно ќе им тргне

admin
Претстојните денови носат убави вести за два хороскопски знака Овен Претставниците на хороскопскиот знак ќе уживаат во прекрасни моменти по 10 март, со многу емоции...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ако сакате долга врска, бегајте од овие хороскопски знаци

admin
Без оглед на тоа што во повеќето случаи наоѓаат човек со кого сакаат да бидат до крајот на животот, овие хороскопски знаци всушност сакаат само...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Тие се посебни: Зошто сите мора да имаме по еден Стрелец во животот?

admin
Секој знак е во состојба да донесе нешто ново и позитивно во вашиот живот правејќи го разновиден, исполнет и на крајот пријатен. Но, овој хороскопски...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Пролетна еуфорија: Овие 3 хороскопски знаци ги очекува романса од соништата

admin
Риби Припадниците на овој знак, конечно за време на пролетта ќе го пронајдат својот партнер, со кој ќе започнат врска полна со хармонија и разбирање....
ЗАБАВА ХОРОСКОП

4 хороскопски знаци ги очекува голема среќа во 2019 година

admin
Пред нас е новата 2019 година, а астролозите предвидуваат дека ова ќе биде година на просперитет и среќа. Ѕвездените миленици ќе бидат овие 4 хороскопски...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овој хороскопски не знае да биде верен

admin
Истражување кое било спроведено на една интернет страница за запознавање на партнери открило кој хороскопски знаци најчесто се впуштаат во неверство. Судејќи според резултатите на...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ноември ќе биде најдобриот месец во годината, но само за овие три знаци!

admin
Овие три знаци ќе ја почувствуваат енергијата на Јупитер и ќе го подобрат секој аспект од својот живот. Ќе бидат покреативни, поенергични и ќе постигнат...