vesti24.mk

Tag : стриптиз клуб

ЉУБОВ И СЕКС

(18+) Добредојдовте во пропаднатиот свет на кинеското подземје каде преовладува проституцијата , а девојките се капат во кади со пиво

Ferad Aruc
И покрај забраната во Кина за стриптиз клубови и сексуални услуги, ноќните клубови сè уште наоѓаат начини да привлечат клиенти и да ги задоволуваат нивните...
ЗАБАВА

Стриптизетите ги разбиваат стереотипите за нивната работа: “Оваа работа е многу исцрпувачка”

Ferad Aruc
Секси девојки кои танцуваат за пари и дрога одговорија на неколку прашања за страната Reddit, а едно од најглавните прашања е: “Какво е чувството кога...
ЖИВОТ ЗАБАВА

(18+) Стриптиз клуб во Атланта низ објективот на шкотски фотограф

Ferad Aruc
Шкотскиот фотограф Иван Виган, чија серија на фотографии е наречена “Боговите” (“The Gods”) e прославување на културата и заедницата во склоп на хип-хоп културата во...