vesti24.mk

Tag : стручни лица

ЗАБАВА

Препорака од стручните лица: Не мешајте пиво и виски

admin
Човекот најбргу се опива од портвајн и шери, тврди професорот од Универзитетот на Брајтон во Велика Британија, Хал Сосабовски. Во интервју за радио Би-би-си тој...