vesti24.mk

Tag : струшко

ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Трагедија во струшко: Тригодишно девојче настрада во пожар во семејната куќа, почина на пат кон скопските клиники

admin
Вчера околу 11,00 часот во с.Ново Село-струшко, во куќата сопственост на Г.И.(32) од засега непознати причини настанал пожар, при што во куќата била неговата три...