vesti24.mk

Tag : студентка

ЗАБАВА

(ФОТО) Вознемирувачко: Студентка ставила фарба за коса, а потоа почна пекол со отоци

admin
Деветнаесетгодишната студентка од Англија на интернет го сподели своето лошо искуство со една фарба за коса. Естел доби сериозна алергиска реакција поради хемикалијата PPD (Paraphenylenediamin)....
ЗАБАВА

Србинка направи хаос на Интернет: Погледнете како дојде облечена на факултет (ФОТО)

admin
Една бруцошка потполно опуштена дошла да се пријави на факултет, а нејзиниот стил на облекување направи хаос на интернет и социјалните мрежи. Во бел многу...
ЗАБАВА

(ФОТО) И се заканува 6.000 евра казна и 12 години затвор: Студентка исфрлена од факултет поради најглупавата можна работа

admin
Би помислиле дека малку се занела со момчето на веб камера, но таа видеото го посртавила на интернет. Вработените во една библиотека во САД, ја...
ЗАБАВА

Студентка ја продава својата невиност, а покрај парите бара уште само една работа

admin
Девојка од Бразил се надева дека ќе заработи милион долари од продажбата на својата невиност на интернет и покрај тоа што е многу срамежлива и...
ЗАБАВА

Студентка се соблече во долна облека додека држеше презентација, а потоа професорката и постави само едно прашање (ВИДЕО)

admin
Студентката на Универзитетот Комел се соблече во долна облека кога ја претставуваше својата теза. На тој начин се обиде да се бори со „ограничените мислења“...