vesti24.mk

Tag : студентски живот

ЗАБАВА

Кои градови се најдобри за студентски живот?

admin
Како што покажува неодамнешната статисика, Лондон е најдобриот град за студентски живот. Престолнината на Велика Британија го тргна од првото место Монтреал кој во минатата...