vesti24.mk

Tag : Студио

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

(Видео) Дебата: Секоја амнестија и насока за менување на обвинението е упад во правосудството

admin
Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, ги прими акредитивните писма на новоименуваните амбасадори на Република Косово и на Република Бугарија во Република Македонија. На средбата...