vesti24.mk

Tag : стјуард

ЗАБАВА

Стјуард го соблече палтото- а тоа што следуваше потоа ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

admin
Стјуардот Паоло , откако со колегите им подели освежување на патниците , на неколку минути пред слетувањето заигра на пената на Бритни Спирс ,,Toxic”. Настапот...