vesti24.mk

Tag : сувенир

ЗАБАВА

Некој купува магнет, тие како сувенир земале 40 килограми песок: Пар од Франција си ја чека казната

admin
Француска двојка, во чиј автомобил пронајдени се 40 килограми песок од Сардинија, може да биде осудена на шест години затвор. Тие тврдат дека песокот сакале...