vesti24.mk

Tag : судбина

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие 3 хороскопски знаци ќе добијат подароци од судбината од 24 до 31 август

admin
Според светските астролози, последната недела од Август ќе биде неверојатна за неколку хороскопски знаци, а токму во овој период, истите ќе бидат наградени од ѕвездите....
ЗАБАВА

25 правила на судбината: Во животот ќе платите за сѐ, но најскапо ќе ја платите пасивноста

admin
Постојат 25 правила на судбината. Не е познато кој ги измислил. Но, оние кои се запознале со нив, воглавно се сложуваат со нив и се...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Ако на двајца им е судено, ќе си го најдат патот и ќе се пронајдат…

admin
Врските понекогаш се навистина чудна работа. Се појавуваат кога најмалку ги очекуваме. Доволен е еден поглед или случајна средба за да се појави таа искра...
ЗАБАВА

Ова двегодишно девојче е посилно и од лошата судбина: И ја ампутирале ногата пред да прооди, а сега трча и танцува (ВИДЕО)

admin
Двегодишното девојче Џулијет Вејтс била родена со сериозен деформитет на левата нога, поради кој не можела да се движи. Поради тоа на неа морале да...