vesti24.mk

Tag : сузбивање

ЗАБАВА

Хиндуистичка група нуди кравја урина за сузбивање на коронавирусот

admin
Хиндуистичка група организираше денеска групно пиење урина затоа што веруваат дека кравја урина има лековити својства и може да послужи како превенција од коронавирусот. „Забавата“...