vesti24.mk

Tag : Суперкуп скопје Карти

Uncategorized

УЕФА потврди: Еве кога ќе бидат пуштени билетите за Суперкупот во Скопје

admin
Европската куќа на фудбалот, УЕФА, најави дека подетални информации за Суперкуп-дуелот кој оваа година ќе се игра во Скопје ќе има во средината на јуни....