vesti24.mk

Tag : суровост

ЗАБАВА

Ова е вознемирувачката приказна за најсуровата жена на светот: Украла 5.000 деца, 500 убила (ВИДЕО)

admin
Поминаа 59 години од смртта на Џорџија Тан, а сеќавањата за нејзините злодела се’ вознемирувачки. Според најновите документи и сведоштва за неа, една од најсуровите...