vesti24.mk

Tag : Сурогат мајка

ЗАБАВА

Има 3 свои деца, но родила уште 5 за други семејства: Херојска приказна за сурогат мајчинството (ФОТО)

admin
50-годишната Диди Пери од Далас започнала со сурогат мајчинството пред осум години, 16 години откако го родила последното од своите три деца. Таа била сурогат...
ЗАБАВА

Ким и Каније станаа родители по трет пат, сурогат мајката роди здраво женско бебе

Ferad Aruc
Ким Кардашијан и Каније Вест по трет пат станаа родители. Сурогат мајката која парот ја држеше во тајност во текот на целата бременост и процес...