vesti24.mk

Tag : сусам

ЗАБАВА

Повеќе од 10 болести се лекуваат со оваа мешавина од само две состојки

admin
Сусам со мед е комбинација која секој еден човек вообичаено треба да го консумира. Не зборуваме само за неверојатниот вкус, туку за нешто многу повеќе....