vesti24.mk

Tag : суштество

ЗАБАВА

Мистериозно суштество снимено на плажа, жителите велат дека е “убиец на кучиња“ (ФОТО)

admin
Мистериозно суштество на плажа недалеку од австралискиот Перт заврши на социјалните мрежи, а лицето кое го сними, ги замоли луѓето да му ’помогнат да ја...