vesti24.mk

Tag : табла

ВЕСТИ

И на таблата во МОН стои РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА: Ќе бара ли Спасовски разрешување на Адеми, како на Мизрахи?!

admin
Дали техничкиот премиер Оливер Спасовски која бараше разрешување на Рашела Мизрахи од министерската позиција во министерството за труд и социјлана политика, ќе бара разрешување и...