vesti24.mk

Tag : таблети

ВЕСТИ

Жител на Неготино во домот чувал кокаин и таблети „антиестроген“

admin
Надворешната канцеларија за криминалистички работи Неготино поднесе кривична пријава против С.А. (30) од Неготино. Против С.А. е покрената кривична поради постоење основи на сомнение за...