vesti24.mk

Tag : табуретка

ЗАБАВА

ВИДЕО: Од пластична канта направете модерна табуретка, идеја која воодушеви над 2 милиони луѓе

admin
Искоритете стара пластична канта и направете убаво парче мебел. Табуретката која ќе ја направите од канта може да ви служи за седење или за складирање...